O nas
Elektromobilność
Elektromobilność
Elektromobilność powinna być łatwo dostępna.

Dlatego zależało nam na tworzeniu produktów, które wzbogacą Twoje życie DZIŚ – a nie tylko w odległej przyszłości. Oznacza to, że nasze pomysły są w drodze w bardzo krótkim czasie i nie pozostają pustymi obietnicami w postaci koncepcji lub studiów. W VARANEO jesteśmy głęboko przekonani, że mobilność, jaką znamy dzisiaj, nie spełni naszych przyszłych wymagań. Nie będzie już tylko JEDNEGO pojazdu lub koncepcji mobilności, która zabierze nas z punktu A do punktu B. Mobilność jutra będzie składać się z pojedynczych, modułowych elementów konstrukcyjnych. Dlatego projektujemy każdy pojazd do jego bardzo specjalnego zastosowania, dzięki czemu dopasowujemy się w stu procentach do każdej grupy docelowej. Badania i rozwój naszych pojazdów odbywają się w Niemczech.

Sprzedaż i serwis
Jeśli chodzi o sprzedaż i serwis, w równym stopniu polegamy na komponentach cyfrowych i analogowych.

Podczas gdy nasz sklep internetowy jest zawsze otwarty, a nasze centrum informacyjne odpowiada na wszelkiego rodzaju pytania dotyczące naszych produktów, nasza sieć autoryzowanych dealerów i partnerów serwisowych jest dostępna na miejscu. Nasi partnerzy doradzą Ci w wyborze odpowiedniego pojazdu, udostępnią na miejscu pojazdy pokazowe i wystawowe oraz zaoferują szybką i kompetentną pomoc w przypadku pytań dotyczących serwisu i portfolio produktów. Jako VARANEO pracujemy jako niezależna firma w silnej grupie firm - grupie SCC. Spółki grupy SCC od ponad 35 lat odnoszą duże sukcesy w branży motoryzacyjnej. Posiadają liczne umiejętności i kompetencje, do których w razie potrzeby możemy szybko i łatwo uzyskać dostęp.

Sprzedaż i serwis
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.
Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na używanie plików cookies oraz akceptujesz Politykę prywatności obowiązującą na tej stronie.